Комплект Лайка

  • Виробник: VividZone
  • Артикул: kit_laika
  • Наявність: Є в наявності

У китайському суспільстві собаки є улюбленою домашньою твариною, а як астрономічний символ з ними усе гаразд, чесні, добрі, обережні і уважні. Через сильний почуття лояльності і щирості, зроблять все для людини, який, на їхню думку, є найважливішим.

Якщо у вас в будинку з певних причин немає чотириногого друга, не турбуйтеся - у нас є комплект із зображенням собаки. Звичайно, він не замінить вам справжнього вихованця, але безумовно допоможе з затишком і турботою, щоб спілкування з сім'єю в святкові дні і весь рік -було теплим і комфортним. Тоненькі, двосторонні, але при цьому теплі і обволікаючі палантини, завжди будуть доречні і в декорі, завдяки стриманому колірному поєднанню, і як накидка - завжди зігріють і будуть під рукою, як невеликий легкий і затишний плед.

Розмір: 160х110 см

Колір: білий

Склад: 20% вовна 80% акрил


Декоративні в'язані подушки - це універсальний аксесуар для будинку, вона доповнить будь-яке житло і віддасть йому затишок і розставить колірні акценти. Виріб виконаний з змішаної пряжі. Волокна в такому варіанті набувають міцність синтетичних волокон, гігроскопічність і повітропроникність натуральних.

Розмір: 40х40см

Колір: білий

Склад: 20% вовна 80% акрил


Рекомендації по догляду:

            використовуйте спеціальні мийні засоби.

            для трикотажу рекомендоване ручне прання.

            температурний режим при замочуванні і пранні не вище 30 градусів.

            при машинному пранні вибирайте делікатний режим.

            гладити вироби з вивороту теплою праскою, не розтягуючи.Написати відгук