Дитячі пледи

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Ростити дитину і доглядати за нею складно і дуже відповідально. Тому слід враховувати всі тонкощі та деталі. Потрібна дитяча кімната, зручні меблі, комфортні температурні умови і багато інших речей, кожна з яких не менш важлива. Однією з таких деталей є дитячий плед.

Чому пледи потрібні в дитячій кімнаті?

Пледи ніжніше, м'якше, і в деяких випадках, легше, ніж звичайні ковдри або покривала. Тому в'язаний плед це кращий вибір для новонародженого. Але при виборі потрібно орієнтуватися на натуральні матеріали. Адже шкіра малюка ще ніжна, а штучні матеріали можуть викликати алергічні реакції. Наприклад, на нашому сайті можна вибрати дитячий плед з бавовняної нитки.

Завдяки різноманітному забарвленню батьки можуть легко вибрати плед, як для хлопчика, так і для дівчинки. Дитячий в'язаний плед стане в нагоді не тільки вдома, але під час прогулянок в колясці восени або навесні, коли повітря на вулиці прохолодне. Наші вироби добре зігрівають, не дратуючи при цьому шкіру Вашої дитини. А ще вони дуже довго служать, в них дуже високий термін експлуатації.

Хочеться ще раз нагадати про велику різноманітність кольорів. Завдяки цьому можна створити теплу і затишну обстановку в будь-якій дитячій кімнаті.

Як купити дитячий плед?

У нашому інтернет магазині можна без проблем замовити вибраний Вами виріб. Розміри дитячих пледів 110х120 см, всі зв'язані з бавовняної нитки. Вам залишається визначиться з кольором і оформити замовлення будь-яким зручним для Вас способом - через корзину або за допомогою дзвінка менеджеру.